Кафедра‎ > ‎Колектив‎ > ‎

Киричок Ірина БогданівнаКиричок Ірина Богданівна

    У 2011 році закінчила ДВНЗ Тернопільський державний медичнийуніверситет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України. В 2011-2013 роках проходила інтернатуру та навчалася в магістратурі, яку закінчила з відзнакою. Після цього працювала лікарем виїзної бригади Е(Ш)МД підстанції № 2 КЗ ТОР“Центр ектреної медичної допомоги та медицини катастроф”. У вересні 2013 року поступила в клінічну ординатуру, яку закінчила в 2015 році.

    З вересня 2015 р. року працювала на посаді старшого лаборанта кафедриневідкладної та екстреної медичної допомоги ДВНЗ “Тернопільський державний медичнийуніверситет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України”, з вересня 2016 р. - асистентом кафедриневідкладної та екстреної медичної допомоги ДВНЗ “Тернопільський державний медичнийуніверситет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України”.

    У січні 2016 р. захистила кандидатську дисертаціюза спеціальністю 14.01.02 – внутрішні хвороби (науковий керівник – проф. Швед М. І.).

    Наукові інтереси: невідкладні стани, кардіологія

    Наукові публікації та рейтинги: автор понад 40 наукових праць, співавтор 1 патенту на корисну модель, 1 інформаційного листа та 1 нововведення.

Comments