Кафедра‎ > ‎Колектив‎ > ‎

Сидоренко Оксана ЛеонідівнаСидоренко Оксана Леонідівна

В 1999 році закінчила з відзнакою лікувальний факультет Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я. Горбачевського.

У 1999-2000 роках навчалась в магістратурі на кафедрі шпитальної терапії № 2 Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я. Горбачевського. За час навчання в магістратурі виконала магістерську роботу на тему “Особливості змін мінеральної щільності кісткової тканини при ревматоїдному артриті та первинному остеоартрозі у жінок в постменопаузальному періоді”, успішно її захистила, в зв’язку з чим отримала кваліфікацію „Магістр медицини” з відзнакою.

У 2000-2003 роках навчалася в аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю „внутрішні хвороби” на кафедрі шпитальної терапії № 2 Тернопільської державної медичної академії ім. І Я Горбачевського. За час навчання в аспірантурі виконала дисертаційну роботу на тему “Гломерулонефрит зі супутньою HBV-інфекцією: особливості клінічного перебігу, стану імунної реактивності та метаболічних зрушень”.

У лютому 2004 року успішно захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.02 – внутрішні хвороби в Спеціалізованій вченій раді при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. В травні 2004 року присвоєно вчений ступінь кандидата медичних наук.

З грудня 2003 року по даний час працюю викладачемТернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, в тому числі з червня 2012 року і по даний час – доцент кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

В період з 2004 року по 2007 рік виконувала обов’язки завідувача аспірантури, клінічної ординатури та магістратури.

Загальний стаж роботи по терапії 17 років, в тому числі по кардіології – 10 років. Маю вищу категорію за спеціальністю «терапія» та вищу категорію за спеціальністю «кардіологія».

Comments