Інститут кураторів

Важлива роль в діяльності кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги належить виховній роботі викладачів серед студентів кураторських груп, що сприяє збереженню у них духовних та історичних цінностей, підвищення національно-патріотичної свідомості.

Професорсько-викладацький склад кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги створив таку систему психологічного та педагогічного впливу на особистість студентів, що дозволяє розвинути класичні людські якості, що так притаманні обраній професії лікаря, яка вважається однією з найбільш гуманних у світі.

Завдання виховної роботи, її організаційні принципи, плануються відповідно до концептуальних засадами гуманітарної освіти в Україні, Концепцією виховання дітей і молоді в національній системі освіти, Національною доктриною розвитку освіти України у ХХІ столітті, іншими нормативними документами з актуальних проблем виховання студентської молоді, враховуючи запити і потреби студентів.

Працівниками кафедри разом з студентами кураторських груп проводять навчання домедичної допомоги

Викладачі кафедри разом з кураторськими групами участь в проведенні "дня діабетика"

Студенти проводили вимірювання артеріального тиску жителям м. Тернополя

Вимірювання рівня глікемії жителям м. Тернополя та області

Студентами кураторських груп та викладачами кафедри зібрано гуманітарну допомога (дитяче харчування) для дітей сиріт та малозабезпечених сімей м. Маріуполя

Співбесіди викладачів кафедри з кураторськими групами

Підготовка до змагань на базі НОК "Червона калина"