Студентський науковий гурток

З моменту створення кафедри активно запрацював студентський науковий гурток. Тематики засідання наукового гуртка тісно переплітається не тільки з науковою роботою кафедри, але й з особливостями надання екстреної медичної допомоги бригадами екстреної (швидкої медичної) допомоги.

Зокрема на курсі екстреної медичної допомоги, який очолює доцент Ляхович Р.М. домінуючими темами на сьогоднішній день, є розробка сучасного алгоритму діагностики та ЕМД постраждалим із категорії "Завантажуй та вези", а також оцінка якості діагностики та догоспітальної медичної допомоги пацієнтам з мозковими інсультами різного генезу. На заняттях обговорюються сучасні протоколи з медицини невідкладних станів, відпрацьовується практичний алгоритм їх реалізації із застосуванням медичного обладнання та інструментацію, який знаходиться в кареті Е(Ш)МД.

Традиційно викладачі кафедри та студенти-гуртківці беруть активну участь у проведенні «Марафону знань з основ домедичної допомоги» серед учнів-старшокласників шкіл м.Тернополя, який започаткований та успішно реалізовується з 2012 року.

Доц. Ляхович Р.М. разом з студентами наукового гуртка ознайомлює вчителів та школярів Тернопільської загальноосвітньої школи № 11 з програмою занять "Основи домедичної допомоги"

Школярі під керівництвом студентів наукового гуртка відпрацьовують сучасний алгоритм проведення базової серцево-легеневої реанімації

Вручення сертифікатів "Про освоєння основ з надання домедичної допомоги" школярам по завершенню навчань

Впродовж десяти років у м. Тернополі відбуваються змагання бригад Е(Ш)МД області. Незмінними організаторами та учасниками виступають викладачі та студенти-гуртківці кафедри

Студенти наукового гуртка у приймають активну участь у підготовці та проведенні змагань бригад ЕМД у м. Тернопіль у якості позорантів та формують сценарії конкурсних завдань.

Урочисте завершення змагань та визначення переможців VIII чемпіонату бригад Е(ШМД).

Викладачі кафедри разом зі студентами наукового гуртка взяли участь в проведенні дня діабетика

Вимірювання артеріального тиску населення студентами-гуртківцями

Вимірювання рівня глікемії жителям м. Тернополя та області

У вересні 2017 року на базі НОК "Червона калина" відбувся перший Всеукраїнська олімпіада для студентів та лікарів-інтернів з медицини невідкладних станів "Ternopil SimOlimp 2017". Член наукового гуртка кафедри студент шостого курсу медичного факультету Олександр Сорокін став переможцем на цих змаганнях.

Диплом за І місце Всеукраїнська олімпіада для студентів та лікарів-інтернів з медицини невідкладних станів "Ternopil SimOlimp 2017".

Кубок за І місце Всеукраїнська олімпіада для студентів та лікарів-інтернів з медицини невідкладних станів "Ternopil SimOlimp 2017".